[ شرکت تامین کننده ]

اسکوجم

01.

درباره تامین کننده : مشاوره و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان

02.

صنعت اصلی : مشاور مکانیک

03.

سال تاسیس : 1373

04.

آدرس : تهران - فرمانیه - بلوار اندرزگو - خیابان علوی - پلاک 5 - واحد 3

05.

ایمیل : info@escojam.com

06.

شماره همراه :

07.

تلفن ثابت : 22816485

08.

نام شخص : پویا هرندی

09.

سمت کاری : مدیریت

10.

وبسایت : https://escojam.com/

11.

مالکیت : حقیقی

12.

ملیت :

[ توضیحات ]

توضیحات مختصر از شرکت تامین کننده

تاریخچه

شرکت مهندسی اسکوجم از سال 1373 در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات مکانیکی ساختمانی و صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با ورود مصالح نوین به عرصه صنعت ساختمان و تحول در نحوه ساخت و ساز و معماری پروژه‌ها، نیاز به تخصص در طراحی و اجرای این سیستم‌ها منطبق بر معماری مدرن، موجب گردید شرکت اسکوجم با بهره گیری از دوره‌های متعدد آموزشی داخلی و خارجی در زمینه تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، اقدام به تربیت نسلی نوین از مهندسین جوان و کارآزموده و مجریان مجرب و تعلیم دیده نماید و امکان ارائه خدمات تاسیسات مکانیکی تخصصی در بسیاری از پروژه‌های فوق لوکس را بدست آورد.

چرا اسکوجم؟

به جرأت می‌توان گفت اسکوجم تنها شرکت اجرایی در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان است که دارای واحد خدمات پس از اجرا می‌باشد. شرکت اسکوجم پس از اجرا و در زمان راه اندازی و در بدو بهره برداری در کنار کارفرمایان خود حضوری فعال دارد.

ماموریت و چشم انداز

به منظور هماهنگ سازی بیشتر بخش تأسیسات مکانیکی با انبیه و معماری و ارائه خدمات بهتر در پروژه ها، از ابتدای سال 1393، دپارتمان تأسیسات الکتریکی نیز در شرکت اسکوجم راه اندازی گردید. این دپارتمان در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تأسیسات الکتریکی آماده ارائه خدمات به کارفرمایان محترم می باشد. در آینده ای نزدیک ارائه خدمات در زمینه سیستم های BMS، Home Automation، security و .... نیز در لیست خدمات این شرکت قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران

تعداد نظرات: 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

کد امنیتی