[ شرکت تامین کننده ]

اعتماد سازان دلا

01.

درباره تامین کننده : ساخت، اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و مخزن های عظیم

02.

صنعت اصلی : تاسیسات آتش نشانی

03.

سال تاسیس : 1390

04.

آدرس : تهران – تهرانسر – شهرک استقلال – بلوار عبیدی – کوچه شهید اصغر میرزایی – پلاک ۱۱ – زنگ ۱۷

05.

ایمیل : info@esdwelding.com

06.

شماره همراه : 09120824766

07.

تلفن ثابت : 65577352

08.

نام شخص : علی حاجت پور

09.

سمت کاری : مدیر عامل

10.

وبسایت : https://esdwelding.com/

11.

مالکیت : حقوقی

12.

ملیت :

[ توضیحات ]

توضیحات مختصر از شرکت تامین کننده

شرکت اعتماد سازان دلا در سال ۱۳۹۰ تاسیس و به عنوان یک پیمانکار فعالیت خود را آغاز نموده است امروز شرکت اعتماد سازان دلا با بهره گیری از مدیران و پرسنل کار آمد و با تجربه در ساخت، اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و مخزن های عظیم یکی از فعال ترین شرکت ها می‌باشد. شرکت اعتماد سازان دلا با بهره گیری از دانش متخصصان کارازموده و مجرب می‌تواند در زمینه های تخصصی مجری پروژهای ملی و خصوصی بوده وظیفه مهم این شرکت ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده انجام پروژها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می‌باشد

شرکت اعتماد سازان دلا با سال ها تجربه، تسلط به قوانین و ضوابط ببن المللی ،قوانین ذکر شده در مبحث 3 مقررات ملی ساختمان، استانداردهای جاری در سازمان آتش نشانی تهران و در اختیار داشتن کارشناسان و مشاوران و متخصصین در این زمینه، انواع تأسیسات آتش نشانی واطفاء حریق را در تهران و سایر نقاط کشور طراحی و اجرا می کند.

سخن مدیر عامل

با گذشت ۳۰ سال، تلاش و تجربه در صنعت پتروشیمی کشور افتخار دارم که توانسته ام نقش خود را به عنوان جوشکار، ناظر، سوپروایزر و پیمانکار در بخش کلان صنعت پتروشیمی و نفت و گاز کشور ایفا کنم تعهد به ارزش های بنیادین مانند، کیفیت ایمنی و محیط زیست اساس پیشرفت مارا تشکیل می‌دهد.

دانش و تجربه با بیش از ۳۰ مدرک معتبر از جمله شل انگلیس جز افتخارات این جانب می‌باشد. این جانب با قدرشناسی از حسن اعتماد کارفرماهای معظم به عنوان ویژگی و باور منحصر به فرد امیدوارم بتوانم زمینه های جلب رضایت و اعتماد مخاطبین خود که مجموعه ای عظیم از صنعت گران کشور می‌باشد را بیش از پیش فراهم نماییم.

نظرات کاربران

تعداد نظرات: 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

کد امنیتی