[ شرکت تامین کننده ]

ایران بلوک

01.

درباره تامین کننده : ایران بلوک اولین کارخانه تولید کننده بلوک های ساختمانی

02.

صنعت اصلی : بلوک

03.

سال تاسیس : 1352

04.

آدرس : گیلان – کیلومتر 5 جاده چابکسر به کلاچای – روبروی مجتمع آهوان

05.

ایمیل : iranblock@gmail.com

06.

شماره همراه : 09113448830

07.

تلفن ثابت : 2656337

08.

نام شخص :

09.

سمت کاری :

10.

وبسایت : http://iranblock.com/fa/

11.

مالکیت : حقوقی

12.

ملیت :

[ توضیحات ]

توضیحات مختصر از شرکت تامین کننده

شرکت ایران بلوک در سال ۱۳۵۲ به عنوان اولین کارخانه تولید بلوک های ساختمانی با دستگاه های Piere Bertrand فرانسه با روش نو و به صورت اتوماتیک در استان گیلان فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا با تولید بلوک های سنگین در ابعاد مختلف و با طرح اختلاط مناسب، توانست خود را در منطقه شناسانده و به بازار فرامنطقه گرایش یابد.

از سال ۱۳۷۵ با توجه به تاکید مسئولین سازه های بتونی به سبک سازی و مبحث ۱۸ و ۱۹ مرکز تحقیقات ساختمان، خط تولید این شرکت ضمن تغییر روش الگوی ساخت با استفاده از پوکه های صنعتی (لیکا) توانست خود را هم تراز بهترین تولیدکنندگان کشور مطرح کند، به گونه ای که با استقبال مجموعه سازان بزرگ قرار گرفت.

بیش از ۸۰% تولیدات به استان تهران فرستاده می شد تا اینکه در سال های ۸۷ و ۸۸ به بعد با فنی شدن و مهندسی ساخت و سازهای استان بیش از ۹۵% محصولات در استان های گیلان و مازندران مصرف می گردد.

این شرکت همواره کوشیده است با رعایت اصول فنی و مهندسی، محصولاتی را به مصرف کنندگان ارائه نماید که ضمن ایجاد رضایت، خود مبلغ و هدایت گر دیگران به سمت مصرف این محصولات باشد. این تلاش موجب گردید تا شرکت ایران بلوک از سال ۸۹ تا به حال از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان به عنوان واحد نمونه برگزیده و معرفی گردد.

نظرات کاربران

تعداد نظرات: 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

کد امنیتی