[ شرکت تامین کننده ]

ایستاسازه

01.

درباره تامین کننده : مدیریت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های عمرانی

02.

صنعت اصلی : گودبرداری

03.

سال تاسیس :

04.

آدرس : تهران ، میرداماد ، نبش آزیتا،پلاک ١ ، واحد ١

05.

ایمیل : info@istasazeh-co.com

06.

شماره همراه : 09121304322

07.

تلفن ثابت : 22909655

08.

نام شخص :

09.

سمت کاری :

10.

وبسایت : https://istasazeh-co.com/

11.

مالکیت : حقوقی

12.

ملیت :

[ توضیحات ]

توضیحات مختصر از شرکت تامین کننده

شرکت عمرانی و مهندسی ايستا سازه با تکيه بر دانش فنی و سوابق مديران خود در مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوين و تکنيکهای روز دنيا در زمينه مديريت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های عمرانی شکل گرفته است.

اين شرکت با برخورداری از نيروهاي جوان ، مجرب، خلاق و نوآور، با تکيه بر تخصص و صداقت در کار و بهره گيری از آخرين دستاوردهای علمی و تکنولوژيکی درصدد ارائه خدمات مهندسی در گستره وسيعی از زمينه های مهندسی عمران می باشد.

دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “ایستاسازه” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، اجرا و نیز مدیریت و نظارت راهبردی پروژه های عمرانی – ژئوتکنیکی تبدیل و انجام موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های متنوع طرح و اجرای پایدارسازی و بهسازی خاک را تضمین نموده است.

شرکت عمرانی و مهندسی ايستا سازه ، با استفاده از تجهيزات نرم افزاری، سخت افزاری و ماشين آلات تخصصی مربوطه فعاليت خود را در زمينه خاص ژئوتکنيکی شامل مشاوره هاي تخصصی، ارائه راهکار مناسب جهت اصلاح مشکلات ژئوتکنيکی در پروژه های عمرانی، طراحی و اجرايی سيستم های خاص پايدارسازی ديواره های خاکی و روشهای نوين بهسازی خاکی به انجام می رساند .

اين فعاليتها شامل کليه خدمات مطالعات و شناسايی های ژئوتکنیکی، نظارت تخصصی، ابزار دقيق و رفتار سنجی پروژه های ژئوتکنیکی، بهسازی لرزه ای ژئوتکنيکی سازه هاي موجود، طراحی و اجرای سيستم هاي پايدارسازی ترانشه ها و گودها: به روش های نيلينگ،انکراژ،ساخت از بالا به پایین یا تاپ دان ، ديوار برلنی،استرات وسازه نگهبان، اجراي ميکروپايل، روشهای نوين حفاری و تزريق، ديوارهای خاک مسلح و ژئوسينتتيک ها، کنترل تراوش آب و زهکشی می باشد.

نظرات کاربران

تعداد نظرات: 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

کد امنیتی