ایستاسازه

صنعت اصلی

گودبرداری

سال تاسیس

ثبت نشده

آدرس

تهران ، میرداماد ، نبش آزیتا،پلاک ١ ، واحد ١

نام شخص

ثبت نشده

سمت کاری

ثبت نشده

مالکیت

حقوقی

ملیت

ثبت نشده

گالری تصاویر محصولات

شرکت عمرانی و مهندسی ايستا سازه با تکيه بر دانش فنی و سوابق مديران خود در مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوين و تکنيکهای روز دنيا در زمينه مديريت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های عمرانی شکل گرفته است.

اين شرکت با برخورداری از نيروهاي جوان ، مجرب، خلاق و نوآور، با تکيه بر تخصص و صداقت در کار و بهره گيری از آخرين دستاوردهای علمی و تکنولوژيکی درصدد ارائه خدمات مهندسی در گستره وسيعی از زمينه های مهندسی عمران می باشد.

دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “ایستاسازه” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، اجرا و نیز مدیریت و نظارت راهبردی پروژه های عمرانی – ژئوتکنیکی تبدیل و انجام موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های متنوع طرح و اجرای پایدارسازی و بهسازی خاک را تضمین نموده است.

شرکت عمرانی و مهندسی ايستا سازه ، با استفاده از تجهيزات نرم افزاری، سخت افزاری و ماشين آلات تخصصی مربوطه فعاليت خود را در زمينه خاص ژئوتکنيکی شامل مشاوره هاي تخصصی، ارائه راهکار مناسب جهت اصلاح مشکلات ژئوتکنيکی در پروژه های عمرانی، طراحی و اجرايی سيستم های خاص پايدارسازی ديواره های خاکی و روشهای نوين بهسازی خاکی به انجام می رساند .

اين فعاليتها شامل کليه خدمات مطالعات و شناسايی های ژئوتکنیکی، نظارت تخصصی، ابزار دقيق و رفتار سنجی پروژه های ژئوتکنیکی، بهسازی لرزه ای ژئوتکنيکی سازه هاي موجود، طراحی و اجرای سيستم هاي پايدارسازی ترانشه ها و گودها: به روش های نيلينگ،انکراژ،ساخت از بالا به پایین یا تاپ دان ، ديوار برلنی،استرات وسازه نگهبان، اجراي ميکروپايل، روشهای نوين حفاری و تزريق، ديوارهای خاک مسلح و ژئوسينتتيک ها، کنترل تراوش آب و زهکشی می باشد.

محصولات این تامین کننده

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment
>

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران

وبسایت

https://haniker.com

نشانی

ایران، تهران، خیابان سعادت آباد

 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM
 • Vincent Porter
    5 May, 5:30 PM
 • Kori Thomas
    1 Feb, 6:56 PM
 • Aiden Chavez
    3 June, 1:22 PM
 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM
 • Vincent Porter
    5 May, 5:30 PM
 • Kori Thomas
    1 Feb, 6:56 PM
 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM

Active


Established fact that a reader will be distracted  


Dolore magna aliqua