گروه مهندسین مدرن استخر

صنعت اصلی

اجرای استخر و سونا

سال تاسیس

ثبت نشده

آدرس

تهران، خیابان فرمانیه،نبش خیابان آریا، پلاک۶

نام شخص

ثبت نشده

سمت کاری

ثبت نشده

مالکیت

حقوقی

ملیت

ثبت نشده

گالری تصاویر محصولات

گروه مهندسین مدرن استخر، قدمتی بالغ بر سه نسل تجربه، هنر و تخصص را در دل خود جای داده است . اکنون با تکیه بر تجارب گذشته و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر کارفرمایان، اقدام به ارائه و اجرای طرح های مدرن و منحصر به فرد در خصوص ساخت استخر، ساخت سونا و جکوزی، اجرای پارک آبی، ساخت حمام ترکی، ساخت حمام سنتی، عایق کاری و آب بندی، ساخت آبنما، غارنمک، اتاق برف، اتاق باران، مطابق سلیقه ی شما عزیزان نموده است .

ما در بخش استخر در زمینه ساخت استخر خانگی، ساخت استخرعمومی، ساخت استخر باغ، ساخت استخر آب درمانی، ساخت استخر روی پشت بام، ساخت استخر بی پایان، ساخت استخر بی نهایت، ساخت استخر شیشه ای، فعال هستیم.

یکی از مدرن ترین تکنولوژی‌های طراحی و ساخت استخر که برای اولین بار در کشور توسط گروه مدرن استخر ارائه شده است، طراحی و ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس، است که بصورتی مدرن و لوکس طراحی شده . این نوع از استخرها علاوه بر قابلیت نصب بسیار سریع و امکان سفارشی سازی طراحی، عمر عملکردی بسیار بالایی را نیز دارا می‌باشند.

جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس، جدید ترین نوآوری مدرن استخر در سال ۹۹ پس از ساخت موفق استخر پیش ساخته فایبرگلاس، است که بصورت آماده و پیش ساخته از جنس فایبرگلاس تولید شده.

گروه مهندسین مدرن استخر با انجام تحقیقات گسترده و بر اساس پیشرفته‌ترین فن آوری‌های کنونی فعالیت هایی در راستای بهبود سلامت و پیشگیری از بیماری ها نیز انجام داده است، و بر پایه ی همین تحقیقات، این گروه اقدام به تولید دستگاه هیدروتراپی، با تکنولوژی جدید نموده است که می تواند رقیب نمونه های اروپایی باشد.

از دیگر طراحی‌های جدید گروه مهندسین مدرن استخر، استخر کف متحرک، می‌باشد که هم قابلیت همسطح شدن با فضای اطراف را دارد و همچنین می توان از آن به عنوان استخر با عمق های مختلف، بسته به نیاز کاربر استفاده گردد.

گروه مهندسین مدرن استخر برای اولین بار در ایران، اقدام به طراحی و ساخت استخر موج، با ارتفاع سه متر نموده است و در خصوص ساخت استخرهای موج سواری در ابعاد و اشکال مختلف به خودکفایی رسیده است که تعدادی از این مجموعه‌ها در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

گروه مهندسین مدرن استخر هدف خود را اندیشیدن برای نوآوری و خودکفایی می‌داند و در این راه خلاقیت، توسعه و پیشرفت پیوسته را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.مدرن استخر، هیچ مرزی را برای ایده پردازی نمی‌داند و چشم اندازی بسیار روشن دارد .که در آن دستیابی به تکنولوژی ساخت پارک‌های آبی با استانداردهای بین المللی میسر می گردد که در رنکینگ جهانی جزو برترین‌ها باشد.

در این راستا اقدام به طراحی سرسره های آبی، با مکانیزم تزریق و قالب گیری نموده است که به دلیل فرآیند منحصر به فرد تولید این محصولات، کیفیتی مشابه نمونه‌های اروپایی و امریکایی خود را دارند. گروه مهندسین مدرن استخر همچنین با ساخت محصولات جدید از جمله استخر موج بلند و مجموعه‌های موج سواری این چشم انداز را محقق ساخته است.

محصولات این تامین کننده

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment
>

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران

وبسایت

https://haniker.com

نشانی

ایران، تهران، خیابان سعادت آباد

 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM
 • Vincent Porter
    5 May, 5:30 PM
 • Kori Thomas
    1 Feb, 6:56 PM
 • Aiden Chavez
    3 June, 1:22 PM
 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM
 • Vincent Porter
    5 May, 5:30 PM
 • Kori Thomas
    1 Feb, 6:56 PM
 • Erica Hughes
    5 May, 4:40 PM

Active


Established fact that a reader will be distracted  


Dolore magna aliqua